sobota, 11 marca 2017

Dlaczego fajnie jest być BABECZKĄ?BABECZKOWY ZAWRÓT GŁOWY dla zaczytanych babeczek to konkurs, którym mnie totalnie zaskoczyłyście i naładowałyście pozytywną energią. Od pierwszego dnia śledzę odpowiedzi i cóż... fajne z nas BABECZKI!
 
WYBACZ MI - Gabrieli Gargaś wędruje do Angeliki Smolarek
 
Babeczki są słodkie, nie każdy musi je rozumieć, babeczki nie liczą kalorii, babeczki ROZUMIEJĄ! I każda z nas jest taką babeczką, która niekiedy czuje się pięknie upieczona, pomalowana, a niekiedy jej po prostu... nie wyjdzie Ale nie wygląd, a smak jest najważniejszy! A każda babeczka smakuje obłędnie, niezależnie od tego, jak wygląda! I własnie dlatego fajnie jest być taką babeczką, dzięki naszej słodyczy to i świat robi się różowo-babeczkowy! 
 
SANATORIUM POD ZEGAREM - Liliany Fabisińskiej wygrywa Jolanta Prusakowska
 
Babeczki są jak wielka niewiadoma.Dopiero jak ugryziesz to wiesz jaka jest w środku! Babeczką jest być fajnie bo mimo ,że mamy "te damskie dni" i ZNP nam doskwiera to jednak jesteśmy zawsze górą i na górze.Bo zawsze potrafimy podnieść cycki do góry,szelki naciągnąć ,strzelić focha i iść swoją wytyczoną drogą "w stronę słońca"A gdy czujemy,że na plecach za duży plecak nam chcą zapakowac,to potrafimy się skrzyknąć,zdzwonić i zło wspólnie odgonić! 
 
KOMĘ - Katarzyny Zyskowskiej-Ignaciak i Wojciecha Chmielarza otrzymuje Beata Górniewicz
 
BABECZKĄ fajnie być i na luzie sobie żyć!
Pociechę mieć z męża, który nie ma w kieszeni węża!
Bez mrugnięcia okiem spełnia nasze marzenia,

książkowe, muzyczne, każde, nie ma znaczenia!
A my jesteśmy wtedy miłe i szczęśliwe,
oddane i wcale nie upierdliwe!  
W kwestii wyboru książki, to problem wydaje się nie do przejścia! Wybiorę "Komę", nazwiska autorów mówią same za siebie!!!
 
SIOSTRY - Agnieszki Krawczyk polecą do Anny Karowicz
 
Babeczka: już samo spojrzenie na nią często powoduje ślinotok, głównie u mężczyzn. Jest zgrabna, apetycznie pachnąca i nie wstydzi się swoich krągłości. Z dumą wypina swoje atuty: górę pysznego kremu przyprószonego drobinkami czekolady. Jest pachnąca, pełna uroku i niemal nikt nie potrafi się jej oprzeć. Ach, cudownie być babeczką!
 
NIE CZAS NA MIŁOŚĆ - Agnieszki Walczak-Chojeckiej dostanie Joanna Jarosz
 
Dlaczego jest fajnie być Kobietą? Bo zamiast pchać drzwi my je siła wewnętrznej Bogini najzwyczajniej w Świecie ciagniemy. Następnie gdy zaistnieje potrzeba skręcić w lewo mamy dylemat z której strony to lewo nadciąga i czemu Nam to śmie robić?? A i z słoiki też stanowią problem! Nie wiem jak inne Panie ale ja zawsze trochę się muszę napocic by je odkręcić. My Panie mamy cala palete postrzegania kolorow przy czym Panowie podstawowych czasem nie ogarniaja. I ploteczki My z nich czerpiemy energie. Jedni korzytaja z baterii Duracel a My spotykamy Przyjaciolke i juz jestesmy podpiete pod ladowarke! To tak pół żartem pół serio. A zupełnie poważnie. To myślę że mamy dar który mężczyźni mogą Nam pozazdrościć bo Macierzyństwo to coś pięknego. Czuć pod sercem ruchy Maleństwa które się w Nas rozwija.. a książka która za mną się przechadza to "Nie czas na miłość". 
 
PRACOWNIĘ DOBRYCH MYŚLI - Magdy Witkiewicz prześlemy do Katarzyny Tymczyszyn
 
Bo jesteśmy słodkie, urocze a jak czasami trafi się dzień zołzy możemy to zwalić na hormony, humory, chandrę  i zostanie nam to wybaczone i okraszone miłym gestem ze strony mężczyzny  
Wybieram "Pracownię dobrych myśli"
TOP