środa, 11 stycznia 2017

5 autorów, których ONA CZYTA...

Padło pytanie: ONA CZYTA lubi przystojniaków, prawda? Nie mogłam odpowiedzieć inaczej, jak twierdząco. Oto lista pięciu autorów, których ONA CZYTA…

a)     a)  Zaprosiłaby na kolację
b)     b)  Nie wyrzuciłaby z łóżka
c)     c)  Wszystkie odpowiedzi są prawidłowe

 
Fot. Olga Majrowska

Remigiusz Mróz - wczorajsza premiera Wotum nieufności opatrzona była TYMI zdjęciami. Stwierdzając fakt, autor jest przystojny. To jednak nie przeważyło o miejscu na podium. O nie! Autor jest tytanem pracy. Mogę się założyć, że z jego ust nie padają stwierdzenia: nie chce mi się, później, jak chwilę odpocznę czy jutro. O nie, ten mężczyzna ma plan. 15 bestsellerowych stron dziennie i 100 przebiegniętych kilometrów tygodniowo. W między czasie lenistwo przed telewizorem? Pudło. Doktor nauk prawnych relaksuje się górach. Zdecydowanie kolacja :)


 Chris Carter – od razu widać, że lubię mężczyzn parających się kryminałem. Ten facet swoim bohaterom robi dosłownie wszystko. Pomyśl czego się boisz, a on to wykorzysta! Inteligentny, mroczny, bezwzględny, a jednak… Każdą kolejną powieść autora biorę do… łóżka. Pracę psychologa kryminalnego porzucił dla muzyki i pisania. Facet z pasją.
Fot. Ania Powałowska
Alek Rogoziński – chyba pozazdrościłam Magdalenie Witkiewicz wieczorków „pod kocykiem”, właśnie z Alkiem. Kto widział, ten wie. Spójrzcie na zdjęcia promujące Do trzech razy śmierć. Ciacho? Ciacho do schrupania. Z Alkiem z pewnością będzie zabawnie! Co prawda bez kolacji i bez łóżka, ale z autorem będzie można się spotkać 1 lutego w Warszawie, 2-go w Łodzi, 3-go we Wrocławiu, 4-go w Gdańsku, 5-go w Grudziądzu. Kogo ONA CZYTA spotka we Wrocławiu? Kawa?


Fot: Piotr Bernaś

 Jerzy Pilch – ha! I tu Was zaskoczyłam. Mój absolutny faworyt. Człowiek o zdecydowanym światopoglądzie, mocny głos polskiej literatury. Publicysta i prozaik, który operuje nagimi emocjami. Nierzadko własnymi.
http://richardmason.org/
Richard Mason – o ile u powyższych mężczyzn fundamenty stanowiła twórczość, o tyle tu czysta chemia. Czy trzeba coś dodawać?


ONA CZYTA
TOP