środa, 27 kwietnia 2016

ONA rzeczywiście CZYTA


ONA CZYTA wszędzie. W autobusie, w tramwaju, na łące, przy stole, bez niego i z nim… Kocha to. Najpierw była miłość do książek. Pasja. Zaczytywanie się po nocach. Wyrywanie chwil z codzienności. Uśmiech na widok pełnych regałów. Później rozmowy z przyjaciółmi. O książkach, ich bohaterach, poruszanych problemach. Wymienianie się anegdotami, najpiękniejszymi cytatami... Tę miłość przekuliśmy w pracę. Alfabet składa się z 32 liter. Nasi autorzy formułują je w słowa. My składamy je w książki. Lubimy to :)



ONA CZYTA to klub książki, który został stworzony z myślą o nas. Kobietach. To miejsce, gdzie śmiejemy się, wzruszamy, rozmyślamy i pijemy kawę! Dzielimy się wrażeniami z lektury. Tymi pozytywnymi i negatywnymi. Wymieniamy poglądy i otwieramy się nowe doświadczenia. To fajne miejsce!


ONA CZYTA bo lubi. Emocje, które odczuwa podczas czytania. Dylematy, które pojawiają się w głowie. Historie, które pokazują inny punkt widzenia. Bohaterki, z którymi zaprzyjaźnia podczas lektury. Autorów, którzy za tym wszystkim stoją.


ONA CZYTA to “potrawa wyborna”, na która składają się obecność i zaangażowanie czytelniczek, rzetelność i talent autorów, pasja wydawcy oraz uśmiech prowadzącej. Dzięki Wam jesteśmy i My. A teraz koniec gadania, wpadnijcie na kawę o tutaj.

TOP